Sensata-Airpax IUGH1111-1-62-25.0-91
Part No.:
IUGH1111-1-62-25.0-91
Shipping
IUGH1111-1-62-25.0-91 Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V