Sensata-Airpax IPA-6-1REC4-52-.100-A-01-T
Part No.:
IPA-6-1REC4-52-.100-A-01-T
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IPA-6-1REC4-52-.100-A-01-T Information
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
IPA
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
100mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V