Sensata-Airpax IELK11-2REC4R-52-80.0-01-V
Part No.:
IELK11-2REC4R-52-80.0-01-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IELK11-2REC4R-52-80.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V