Sensata-Airpax IELHK111-1REC4-63-14.0-AD-01-V
Part No.:
IELHK111-1REC4-63-14.0-AD-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELHK111-1REC4-63-14.0-AD-01-V Information
Current Rating (Amps):
14A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V