Sensata-Airpax IELHK111-1REC4-62-12.0-AEK-01-
Part No.:
IELHK111-1REC4-62-12.0-AEK-01-
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELHK111-1REC4-62-12.0-AEK-01- Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
12A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V