Sensata-Airpax IELH111-1-63-40.0-01-V
Part No.:
IELH111-1-63-40.0-01-V
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IELH111-1-63-40.0-01-V Information
Series:
IEL
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V