Sensata-Airpax IELH111-1-63-30.0-91-V
Part No.:
IELH111-1-63-30.0-91-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELH111-1-63-30.0-91-V Information
Series:
IELH
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V