Sensata-Airpax IELH111-1-62-20.0-AE-21-V
Part No.:
IELH111-1-62-20.0-AE-21-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELH111-1-62-20.0-AE-21-V Information
Series:
IELH
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V