Sensata-Airpax IELH111-1-61-50.0-01-V
Part No.:
IELH111-1-61-50.0-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IELH111-1-61-50.0-01-V Information
Series:
IELH
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V