Sensata-Airpax IELBX111-1-62-10.0-AE-M3-V
Part No.:
IELBX111-1-62-10.0-AE-M3-V
Shipping
IELBX111-1-62-10.0-AE-M3-V Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V