Sensata-Airpax IEL111-1-63-30.0-AD-01-V
Part No.:
IEL111-1-63-30.0-AD-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IEL111-1-63-30.0-AD-01-V Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V