Sensata-Airpax IEL111-1-62-10.0-01-V
Part No.:
IEL111-1-62-10.0-01-V
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Shipping
IEL111-1-62-10.0-01-V Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V