Sensata-Airpax ICLHR11-1A1-63F-63.0-I-00-U
Part No.:
ICLHR11-1A1-63F-63.0-I-00-U
Shipping
ICLHR11-1A1-63F-63.0-I-00-U Information
Current Rating (Amps):
63A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
220 V