Sensata-Airpax ICLHR11-1-62-60.0-E-00-T
Part No.:
ICLHR11-1-62-60.0-E-00-T
Shipping
ICLHR11-1-62-60.0-E-00-T Information
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
220 V