Sensata-Airpax ICLHR11-1-52-63.0-HCT-20-T
Part No.:
ICLHR11-1-52-63.0-HCT-20-T
Shipping
ICLHR11-1-52-63.0-HCT-20-T Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
63A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
220 V