Sensata-Airpax ICLHR111-1A11-63F-50.0-E-00-U
Part No.:
ICLHR111-1A11-63F-50.0-E-00-U
Shipping
ICLHR111-1A11-63F-50.0-E-00-U Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
110 V