Sensata-Airpax ICLHR111-1-63F-10.0-HI-20-C
Part No.:
ICLHR111-1-63F-10.0-HI-20-C
Shipping
ICLHR111-1-63F-10.0-HI-20-C Information
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
110 V