Sensata-Airpax ICLHR111-1-62F-16.0-HI-20-C
Part No.:
ICLHR111-1-62F-16.0-HI-20-C
Shipping
ICLHR111-1-62F-16.0-HI-20-C Information
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
110 V