Sensata-Airpax IALNPK11-1-51-150.
Part No.:
IALNPK11-1-51-150.
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IALNPK11-1-51-150. Information
Current Rating (Amps):
150A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V