Sensata-Airpax IALNK11-1-52-70.0-A
Part No.:
IALNK11-1-52-70.0-A
Shipping
IALNK11-1-52-70.0-A Information
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V