Sensata-Airpax IALNK11-1-52-70.0
Part No.:
IALNK11-1-52-70.0
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IALNK11-1-52-70.0 Information
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V