Sensata-Airpax IALHK111-1REC5-66-33.0-01
Part No.:
IALHK111-1REC5-66-33.0-01
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Shipping
IALHK111-1REC5-66-33.0-01 Information
Current Rating (Amps):
33A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V