Sensata-Airpax IALH111-1-62-40.0-A-01
Part No.:
IALH111-1-62-40.0-A-01
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Shipping
IALH111-1-62-40.0-A-01 Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V