Sensata-Airpax IAGN666-1-62-7.50
Part No.:
IAGN666-1-62-7.50
Shipping
IAGN666-1-62-7.50 Information
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V