Sensata-Airpax IAGN666-1-42-30.0
Part No.:
IAGN666-1-42-30.0
Shipping
IAGN666-1-42-30.0 Information
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V