Hosonic Electronic Co., Ltd E1SB32E001501E
Part No.:
E1SB32E001501E
Description:
XTAL 2016 32MHZ, 9PF/10/10/-20+7
Shipping
E1SB32E001501E Information
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±10ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
9pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)