Hosonic Electronic Co., Ltd E1SB25E001000E
Part No.:
E1SB25E001000E
Description:
XTAL 2016 25MHZ, 18PF/30/30/-20+
Shipping
E1SB25E001000E Information
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)