Hosonic Electronic Co., Ltd E1SB25E000009E
Part No.:
E1SB25E000009E
Description:
XTAL 2016 25MHZ, 6PF/30/30/-30+8
Shipping
E1SB25E000009E Information
Series:
E1S
Packaging:
Cut Tape (CT)
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
6pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)