Renesas Electronics Corporation DF71253N50FPV#G1
Part No.:
DF71253N50FPV#G1
Package:
64-LQFP
Description:
SH71253F 50MHZ FP-64K
Shipping
DF71253N50FPV#G1 Information
Package/Case:
64-LQFP
Series:
SuperH® SH Tiny
Speed:
50MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
4V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-20°C ~ 85°C (TA)