Renesas Electronics Corporation DF71253N50FAV#Z1
Part No.:
DF71253N50FAV#Z1
Package:
64-BQFP
Description:
MCU 5V 128K PB-FREE 64-QFP
Shipping
DF71253N50FAV#Z1 Information
Package/Case:
64-BQFP
Series:
SuperH RISC
Speed:
50MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
4V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-20°C ~ 85°C (TA)