Cypress Semiconductor Corp CYD02S36V18-200BBXC
Part No.:
CYD02S36V18-200BBXC
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Description:
IC SRAM 2MBIT PARALLEL 256FBGA
Shipping
CYD02S36V18-200BBXC Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Clock Frequency:
200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3.3 ns
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)