Infineon Technologies CY7C2644KV18-333BZXI
Part No.:
CY7C2644KV18-333BZXI
Manufacturer:
Infineon Technologies
Shipping
CY7C2644KV18-333BZXI Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Tray
Technology:
SRAM - Synchronous, QDR II+
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
333 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)