Infineon Technologies CY7C25702KV18-550BZXI
Part No.:
CY7C25702KV18-550BZXI
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C25702KV18-550BZXI Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Memory Organization:
2M x 36
Clock Frequency:
550 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)