Infineon Technologies CY7C25652KV18-450BZI
Part No.:
CY7C25652KV18-450BZI
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C25652KV18-450BZI Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
450 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)