Cypress Semiconductor Corp CY7C25652KV18-400BZI
Part No.:
CY7C25652KV18-400BZI
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Description:
SRAM - SYNCHRONOUS, QDR II+ MEMO
Shipping
CY7C25652KV18-400BZI Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Product Status:
Active
Clock Frequency:
400 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)