Infineon Technologies CY7C2564XV18-450BZXC
Part No.:
CY7C2564XV18-450BZXC
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C2564XV18-450BZXC Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Product Status:
Active
Clock Frequency:
450 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)