Cypress Semiconductor Corp CY7C2563XV18-633BZXC
Part No.:
CY7C2563XV18-633BZXC
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Shipping
CY7C2563XV18-633BZXC Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Clock Frequency:
633 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)