Infineon Technologies CY7C2563XV18-600BZC
Part No.:
CY7C2563XV18-600BZC
Manufacturer:
Infineon Technologies
Shipping
CY7C2563XV18-600BZC Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Bulk
Product Status:
Last Time Buy
Clock Frequency:
600 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)