Cypress Semiconductor Corp CY7C2563KV18-500BZC
Part No.:
CY7C2563KV18-500BZC
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Shipping
CY7C2563KV18-500BZC Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
500 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)