Infineon Technologies CY7C2563KV18-450BZXI
Part No.:
CY7C2563KV18-450BZXI
Manufacturer:
Infineon Technologies
Shipping
CY7C2563KV18-450BZXI Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
450 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)