Cypress Semiconductor Corp CY7C25632KV18-550BZXI
Part No.:
CY7C25632KV18-550BZXI
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Shipping
CY7C25632KV18-550BZXI Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Technology:
SRAM - Dual Port
Clock Frequency:
550 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
450 ps
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)