Cypress Semiconductor Corp CY7C25632KV18-550BZC
Part No.:
CY7C25632KV18-550BZC
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Shipping
CY7C25632KV18-550BZC Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Clock Frequency:
550 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)