Infineon Technologies CY7C25632KV18-500BZXC
Part No.:
CY7C25632KV18-500BZXC
Manufacturer:
Infineon Technologies
Shipping
CY7C25632KV18-500BZXC Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Clock Frequency:
500 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)