Infineon Technologies CY7C1645KV18-400BZXI
Part No.:
CY7C1645KV18-400BZXI
Manufacturer:
Infineon Technologies
Shipping
CY7C1645KV18-400BZXI Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Technology:
SRAM - Synchronous, QDR II+
Memory Organization:
4M x 36
Clock Frequency:
400 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)