Cypress Semiconductor Corp CY7C1615KV18-250BZXC
Part No.:
CY7C1615KV18-250BZXC
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Shipping
CY7C1615KV18-250BZXC Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Technology:
SRAM - Synchronous, QDR II
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)