Infineon Technologies CY7C1565KV18-400BZC
Part No.:
CY7C1565KV18-400BZC
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1565KV18-400BZC Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Product Status:
Obsolete
Clock Frequency:
400 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)