Cypress Semiconductor Corp CY7C15632KV18-500BZXI
Part No.:
CY7C15632KV18-500BZXI
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C15632KV18-500BZXI Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Clock Frequency:
500 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)