Infineon Technologies CY7C1518KV18-333BZC
Part No.:
CY7C1518KV18-333BZC
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1518KV18-333BZC Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Bulk
Clock Frequency:
333 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)