Cypress Semiconductor Corp CY7C1515KV18-300BZXC
Part No.:
CY7C1515KV18-300BZXC
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Description:
SRAM - SYNCHRONOUS, QDR II MEMOR
Shipping
CY7C1515KV18-300BZXC Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Clock Frequency:
300 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)