Infineon Technologies CY7C1514V18-167BZI
Part No.:
CY7C1514V18-167BZI
Manufacturer:
Infineon Technologies
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C1514V18-167BZI Information
Manufacturer:
Infineon Technologies
Packaging:
Tray
Clock Frequency:
167 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)